WITAMY NA STRONIE REZERWACJI GARAŻY I STANOWISK POSTOJOWYCH ZARZĄDZANYCH PRZEZ AMW TBS "KWATERA" Sp. z o.o. 
Spółka posiada stanowiska postojowe i garaże w atrakcyjnych lokalizacjach. Stanowiska postojowe, znajdujące się pod budynkami można zarezerwować po uprzednim zarejestrowaniu się, podając swoje dane wraz z aktualnym adresem mailowym a następnie klikając w zakładce: STANOWISKA POSTOJOWE.
Cena netto zarezerwowanego miejsca podana jest obok wskazanej lokalizacji. Wypełnienie formularza jest zobowiązaniem do zawarcia umowy najmu. Garaże podlegają LICYTACJI. Obok wskazanej lokalizacji garażu znajduje się jego cena wywoławcza netto, aktualna cena (najwyższa wśród licytowanych) oraz data końca licytacji.
System licytacyjny automatycznie przebija ofertę licytowanego garażu o 5 zł. Osoba, która w chwili zakończenia licytacji zaoferowała najwyższą cenę, jest zobowiązana do zawarcia umowy najmu​. W licytacji można wziąć udział po uprzednim zarejestrowaniu się, podając swoje dane wraz z aktualnym adresem mailowym a następnie klikając w zakładce: GARAŻE. Dokumenty, niezbędne do wynajęcia stanowiska lub garażu, można pobrać klikając w zakładkę: DOKUMENTY Przykładowe zdjęcia garaży i miejsc postojowych można obejrzeć klikając w zakładkę: ZDJĘCIA
W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy: aukcje@amwkwatera.pl lub telefoniczny: 22 379 45 04.
Informujemy, iż Administratorem danych jest AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Starościńskiej 1. Oświadczenie, dotyczące ochrony danych osobowych znajduje się zakładce: Dokumenty